Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Σε ηλικία 63 ετών, έφυγε από την ζωή ο συνταξιούχος Εκπαιδευτικός Χρήστος Κουτής και κηδεύεται αύριο Τρίτη 26 Σεπτεμβρίου στις 12 το μεσημέρι από τον Ιερό Ναό Αγίου Οικουμενίου Σεισμοπλήκτων Τρικάλων.
Ο εκλιπών, αφήνει πίσω την σύζυγό του Χριστίνα, τους γιους του Αθανάσιο και Σάββα, την πεθερά του Πέρδικα Γιαννάκα, αδέλφια και ανίψια.
Την τελετή της κηδείας, επιμελείται το γραφείο κηδειών «Μιχαήλ Παναγιώτου».
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους του εκλιπόντα.