Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Στο πλαίσιο των εκδηλώσεων «Τσιτσάνεια 2017», η Περιφερειακή Ενότητα Τρικάλων της Περιφέρειας Θεσσαλίας διοργανώνει μουσική παράσταση – αφιέρωμα στον Δημήτρη Μητροπάνο με τίτλο : «Ο δικός μας Δημήτρης, ο Μητροπάνος της καρδιάς μας».
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την ερχόμενη Τρίτη στις 9 το βράδυ στο Υπαίθριο Δημοτικό Θέατρο Τρικάλων στο Φρούριο, με τη συμμετοχή πλήθους λαϊκών μουσικών και ερμηνευτές τον Γιώργο Μπαμπαλιάρη, τον Δημήτρη Παδιό, την Λυδία Σέρβου και την Δήμητρα Καλλιάρα.
Η είσοδος για το κοινό είναι ελεύθερη.