Ο Συντονιστής Ιωάννης Κουτσονάσιος και το προσωπικό των κλιμακίων ΕΟΔΥ Νομού Τρικάλων ενημερώνουν τους πολίτες ότι την Καθαρή Δευτέρα 27 Φεβρουαρίου θα γίνονται δωρεάν rapid tests στην Πάροδο Γαριβάλδη , Πεζόδρομος Πνευματικού Κέντρου- Τρίκαλα από ώρα 9:00 πμ – 15:00 μμ.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.