Δράση το διήμερο 26 και 27/1 στα ερασιτεχνικά Τρικάλων

Αγώνες Α, Β ερασιτεχνικής αλλά και υποδομών ορίστηκαν για το Σαββατοκύριακο 26 και 27 Ιανουαρίου 2019. Το πρόγραμμα και οι διαιτητές έχουν ως εξής:
 
ΣΑΒΒΑΤΟ    26 – 01 – 2019

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητήςΒοηθοί
 Κ  16 ΩΡΑ  11:00
ΜπαλκουραςΔημητρα α  – Δημητρα βΤζιοτζιοςΠλοκας- Αβρααμ Β
ΚαλαμπακαςΜετεωρα  – Ακαδημια 1ΣταφυλαςΠαπαγεωργοπουλος-Καπερωνης
Αγ ΓεωργίουΑκ Αμπελακιων   – ΑΟΤΜαργιωληςΚουτσαγιας- Κωστηρας
ΟικουμενιουΟικουμενιος  – ΝεοχωριΝτινοςΣακκας- Σινδρος
 Ρεπό: Πύργος  
    
 Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Αγ ΜονηςΑγ Μονη   – ΠηγηΚοντινοςΝταλουκας- Λεωνιδας Κ
ΜπαλκουραςΔημητρα  – ΚαστράκιΠετσαςΚωτουλας- Παφης
ΜπάραςΑχιλλέας  – ΝεοχωριΔουλοπουλοςΜανασης Μ- Αλεξοπουλος
ΠύργουΠύργος   – Κεφαλ/σοΜανασης ΚΑποστολου- Καλογριας
ΠυργετούΠυργετός  – ΦήκηΚουτσαγιαςΣταφυλας-Παπαγεωργοπουλος
Μεγαλ/ριουΜεγαλ/ρι  – ΠορταικόςΛεωνιδαςΚαπερωνης-Ντινος
ΔιάβαςΚρ Βρύση  – ΣαραγιαΖησηςΜαργιωλης-Τζιοτσζιος
 Γλύνος  – Ταξιάρχες0-3 
 Καλύβια   – ΑΕΤ3-0 
    

 
ΚΥΡΙΑΚΗ    27 – 01 – 2019  

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητήςΒοηθοί
 Β Ερασιτεχνική1ος ΟμιλοςΩΡΑ  11:00
ΖάρκουΖάρκο   – ΚηπάκιΜανασης ΚΜαργιωλης- Ρατζας
Αγ ΚυριακήςΑγ Κυριακή  – ΑστεραςΤζιοτζιοςΣακκας- Κωστηρας
ΑρδανίουΑρδάνι  – Ακ ΑμπελακιωνΔουλοπουλοςΚαλογριας- Καπερωνης
ΡιζαριουΡιζαριο   – ΠαραληθαίοιΚοντινοςΝταλουκας-Μανασης Μ
ΚεραμιδιουΚεραμίδι  – ΓριζάνοΚουτσαγιαςΚαψουρας- Σινδρος
ΚαρυωνΚαρυες  – ΒασιλικήΖησηςΠλοκας-Ντινος
ΚρήνηςΚρήνη  – Ακαδημια 1ΠαφηςΑργυροπουλος-Κουτσαγιας
ΛόγγουΛογγος   – ΠετρωτόΚωτουλαςΜαρκοπουλος- Αποστολου
 Ρεπό : Οικουμενιος  
    
    
    
 Β Ερασιτεχνική2ος ΟμιλοςΩΡΑ  15:00
ΜουριαςΔροσερο   –  ΒαλτινόΚουτσαγιαςΡάτζας-Παφης
ΒυτουμαΒυτουμας  – ΑσπροβαλτοςΜανασηςΝταλουκας- Καλογριας
ΠεριστεραςΤζουρτζια  – ΡοπωτόΑποστολουΑβρααμ Β- Κατσογιαννος
ΘεόπετραςΘεόπετρα  – ΠρίνοςΚοντινοςΜανασης Μ- Μαργιωλης
ΠιαλείαςΠιαλεία  – Δενδρ/ριΖησηςΚαψουρας- Τουλουμης
Παλ/ρουΠαλαιομ/ρο  – ΓόμφοιΝτινοςΑργυροπουλος- Μπαλλας Χ
 Φιλύρα   – Λυγαρια0-3 
 Φωτεινο  – Κεφαλ/κος3-0 
 Ρεπό : Χρυσομηλιας  
    
    
 Κ    12  1ος ΟμιλοςΩΡΑ  15:00
ΑκαδημιαςΑκαδημια 1 α  – Πύργος αΜουστακας 
ΜπαλκούραςΔημητρα α  – ΝεοχωριΠλοκας 
ΦλαμουλιουΑΟΤ   – Ακ ΑμπελακιωνΣινδρος 
Αγ ΜονηςΑγ Μονη  – Μεγαλ/ριΝτινος 
 Μετεωρα α   – Αχιλλεας0-3 
 Ρεπό: Καρυες  
    
    
 Κ   12  2ος ΟμιλοςΩΡΑ  15:00
ΠηγηςΠηγη   – Πύργος βΚωστηρας 
ΚαλαμπακαςΜετεωρα β  – Δημητρα βΤζιοτζιος 
ΟικουμενιουΟικουμενιος  – ΒαλτινόΜαρκοπουλος 
ΠυργετούΠυργετός  – ΠορταικόςΣακκας 
ΣαραγιωνΣυνοικία  – Ακαδημια 1 βΚαπερωνης 


Αφήστε το σχόλιό σας

trikalanews

©2020 Trikalanews from TNEWSGROUP

To trikalanews.gr χρησιμοποιεί cookies. Με την επίσκεψή σας συμφωνείτε με τους Όρους. Διαβάστε ΠερισσότεραΑποδοχή