Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Το χωριό θα ρευματοδοτηθεί μετά από πολλές ημέρες…
Με γεννήτρια θα ρευματοδοτηθεί το χωριό της Καλλιρρόης από σήμερα το βράδυ σύμφωνα με τον Προέδρο της απομακρυσμένη κοινότητας του Δήμου Μετεώρων ,στον πανέμορφο και δοκιμαζόμενο από την κακοκαιρία Ασπροπόταμο, κ. Αγγέλη.
Η γεννήτρια ρεύματος έφτασε σήμερα στο χωριό και το γεγονός ικανοποίησε τον πρόεδρο και τους κατοίκους που διαμένουν στην περιοχή.
“Έφτασε η γεννήτρια στην Καλλιρρόη απόψε πρώτα ο Θεός θα έχουμε ρεύμα ευχαριστώ τους πάντες που με βοήθησαν να φτάσει η γεννήτρια στην Καλλιρρόη 13/9/23” έγραψε χαρακτηριστικά ο κ. Αγγέλης.