Ποσότητα 50 γραμμαρίων, κατάσχεσαν Αστυνομικοί στα Τρίκαλα.
Συνελήφθη στα Τρίκαλα από Αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Τρικάλων, 60χρονος σε βάρος του οποίου σχηματίστηκε δικογραφία για παραβάσεις του Νόμου περί ναρκωτικών και παράβαση του τελωνειακού κώδικα.
Σύμφωνα με την ανακοίνωση που εκδόθηκε, στην κατοχή του, καθώς και σε έρευνα που διενεργήθηκε στην οικία του, βρέθηκαν συνολικά και κατασχέθηκαν, συσκευασία με ηρωίνη σε μορφή βράχου, βάρους 50,1 γραμμαρίων, συσκευασία με μικροποσότητα κάνναβης, ζυγαριά, 30 πακέτα τσιγάρων, χωρίς την ειδική ένσημη ταινία φορολόγησης και κινητό τηλέφωνο.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.