Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε. Τρικάλων προσκαλεί τα μέλη του στην κοπή πίτας το Σάββατο, 11/2/2023, στις 21:00 η ώρα, στο BOX, Στουρνάρα 10.
Είσοδος ελεύθερη (Πληρώνουμε ό,τι πίνουμε).
Ο τυχερός της βραδιάς κερδίζει ένα ταξίδι το τριήμερο της Αποκριάς για Βελιγράδι.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.