Σήμερα το πρωί στο Δημαρχείο Καρδίτσας ορκίστηκε με θρησκευτικό όρκο η νέα δημοτική σύμβουλος κ. Όλγα Μακρή. Η κ. Μακρή ορκίστηκε από το Δήμαρχο Καρδίτσας κ. Βασίλη Τσιάκο. Να θυμίσουμε ότι η κ. Μακρή αναλαμβάνει δημοτική σύμβουλος μετά την παραίτηση του κ. Σωκράτη Παππά.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.