Τα ματς του ερασιτεχνικού 9 και 10/2

Ορίστηκαν οι αγώνες και οι διαιτητές για τους ερασιτεχνικούς αγώνες το Σαββατοκύριακο 9 και 10 Φεβρουαρίου 2019.
 
ΣΑΒΒΑΤΟ    09 – 02 – 2019    

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητήςΒοηθοί
 Κ  161ος ΟμιλοςΩΡΑ  11:00
ΚρηνηςΝεοχωρι  – ΠύργοςΜαργιωληςΣινδρος   – Σακκας
ΟικουμενιουΟικουμενιος  – ΜετεωραΠαπαγεωργοπουλοςΚουτσαγιας  – Κωστηρας
ΛογγακιουΔημητρα β  – ΑΟΤΣταφυλαςΚαπερωνης   – Ντινος
Αγ ΚυριακήςΑκαδημια 1- Ακ ΑμπελακιωνΤζιοτζιοςΜαρκοπουλος  – Πλοκας
 Ρεπό : Δημητρα α  
    
 Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
ΤαξιαρχώνΤαξιάρχες  – ΠηγηΚοντινοςΚαλογριας   – Ράτζας
Αγ ΜονηςΑγ Μονη  – ΝεοχωριΜανασης ΚΝταλουκας  – Παπαγεωργοπουλος
ΜπαλκουραςΔημητρα  – ΚεφαλόβρυσοΣταφυλαςΣινδρος    – Σακκας
ΚαλυβιωνΚαλύβια  – ΠορταικοςΔουλοπουλοςΜαργιωλης  – Αποστολου
ΜπάραςΑχιλλέας  – ΣαραγιαΚουτσαγιαςΚαπερωνης  – Τζιοτζιος
ΠύργουΠύργος   – Κρ ΒρύσηΚωτουλαςΝτινος  – Πλοκας
ΠυργετούΠυργετός  – Μεγαλ/ριΠαφηςΚωστηρας  – Ανδριοπουλος
 Καστράκι  – ΑΕΤ3-0  α.α. 
 Γλύνος  – Φηκη0-3 α.α. 
    
 Β Ερασιτεχνική1ος ΟμιλοςΩΡΑ  15:00
ΖάρκουΖάρκο  – ΠαραληθαίοιΖησηςΜαρκοπουλος  – Αργυροπουλος
    

  
ΚΥΡΙΑΚΗ    10 – 02 – 2019       

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητήςΒοηθοί
 Β Ερασιτεχνική1ος ΟμιλοςΩΡΑ  11:00
ΧρυσαυγηςΑστερας  – ΚηπάκιΠετσαςΜαρκοπουλος  – Ντινος
ΟικουμενιουΟικουμενιος  – ΓριζάνοΚουτσαγιαςΤζιοτζιος  – Αργυροπουλος
Αγ ΚυριακήςΑγ Κυριακή  – ΒασιλικήΜανασης ΚΠαπαγεωργοπουλος  – Πλοκας
ΑρδανίουΑρδάνι  – Ακαδημια 1ΔουλοπουλοςΚωστηρας  – Κουτσαγιας
ΡιζαριουΡιζαριο  – ΛόγγοςΖησηςΝταλουκας  – Καπερωνης
ΚεραμιδιουΚεραμιδι  – ΠετρωτόΚωτουλαςΣινδρος  – Σακκας
ΚαρυωνΚαρυες  – ΚρήνηΚοντινοςΠαφης  – Ανδριοπουλος
 Ρεπό : Ακ Αμπελακιων  
    
    
 Β Ερασιτεχνική2ος ΟμιλοςΩΡΑ  15:00
ΑσπροβαλτουΑσπροβαλτος  – ΒαλτινόΚουτσαγιαςΝταλουκας  – Ράτζας
ΜουριαςΔροσερό  – ΠρινοςΜανασης ΚΜπαλας Χ- Παπαγεωργοπουλος
ΣαρακίναςΧρυσομηλια  – ΔενδροχωριΔουλοπουλοςΠαφης   – Αποστολου
ΒυτουμαςΒυτουμας  – ΓόμφοιΖησηςΚαπερωνης  – Μπαιρακταρης
ΠεριστεραςΤζουρτζια  – ΛυγαριαΚοντινοςΚαλογριας  – Τζιοτζιος
ΘεόπετραςΘεόπετρα  – ΦωτεινόΠετσαςΚωστηρας  – Κατσογιαννος
 Πιαλεία  – Κεφαλ/κος0-3 α.α. 
 Παλ/ρο  – Φιλύρα3-0 α.α. 
 Ρεπό : Ροπωτό  
    
    
 Κ    12  1ος ΟμιλοςΩΡΑ  15:00
ΝεοχωριουΝεοχωρι   – Πύργος  αΜουστακας 
Football FactoryΚαρυες  – ΑχιλλέαςΣακκας 
ΑκαδημιαςΑκαδημια 1 α  – Ακ ΑμπελακιωνΚουτσαγιας 
ΜπαλκουραςΔημητρα α  – Αγ ΜονηΑργυροπουλος 
 Μετεωρα α  – ΑΟΤ0-3 α.α. 
 Ρεπό : Μεγαλοχωρι  
    
 Κ   12  2ος ΟμιλοςΩΡΑ  15:00
ΒαλτινούΒαλτινό  – Πύργος βΠλοκας 
ΠυργετούΠυργετός  – ΟικουμενιοςΜαρκοπουλος 
ΜπαλκουραςΔημητρα β  – ΠορταικόςΑβρααμ 
ΠηγηςΠηγη   – Ακαδημια 1 βΣινδρος 
ΚαλαμπακαςΜετεωρα β  – Συνοικία 2017Ντινος 

 



Αφήστε το σχόλιό σας

trikalanews

©2020 Trikalanews from TNEWSGROUP

To trikalanews.gr χρησιμοποιεί cookies. Με την επίσκεψή σας συμφωνείτε με τους Όρους. Διαβάστε ΠερισσότεραΑποδοχή